HAKKIMIZDA

DEMİRBİLEK MAKİNE

1978 YILINDA KURULAN DEMİRBİLEK MAKİNA, KURULUŞUNUN İLK YILLARINDA MAKİNE SERVİS

HİZMETLERİNİ, 2 EL MAKİNE İLE YEDEK PARÇA ALIM – SATIM FAALİYETLERİNDE BULUNMUŞTUR. 1989 YILINDA YEDEK PARÇA İTHALATINA BAŞAYAN FİRMAM, 1990 YILINDA RACING ÇEKTİRME APARATLARININ TÜRKİYE MÜMESSİLLİĞİNİ ALMIŞ VE 2000 YILINDA KENDİ TESCİLLİ MARKASI ESMAN SANAYİ TİPİ DİKİŞ MAKİNELERİ VE ESMAN KUMAŞ KESİM MOTORLARI İLE PİYASADAKİ YERİNİ DAHA DA

SAĞLAMLAŞTIRMIŞTIR. 2005 YILINDA KINGTEX KONFEKSİYON MAKİNELERİ’NİN VE 2008 YILINDA CERLIANI ÇAĞANOZLARININ TÜRKİYE MÜMESSİLLİĞİNİ ALAN FİRMA AYRICA OPEN ETİKET MAKİNELERİNİN DE TÜRKİYE MÜMESSİLİDİR.

MÜŞTERİLERİNE EN İYİ KALİTEDE ÜRÜNÜ, EN İYİ HİZMET ANLAYIŞI İLE SUNMAYI İLKE EDİNMİŞ OLAN DEMİRBİLEK MAKİNA KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İÇİN KURUMSALLAŞMA VE MARKALAŞMA SÜRECİNE ÖNEM VERMİŞ, HİZMET KALİTESİN ARTTIRMAK ADINA YAPILAN ÇALIŞMALAR SONUCUNDA 2004 YILINDA ISO 9001 KALİTE BELGESİ ALMIŞTIR. DEMİRBİLEK MAKİNA, PİYASA KOŞULLARININ , MÜŞTERİNİN İSTEK VE İHTİYAÇLARINA ÖNEM VEREREK 2008 YILINDA EV TİPİ DİKİŞ MAKİNELERİNDE DÜNYANIN EN BÜYÜK EV TİPİ MAKİNE ÜRETİCİ FİRMASI VE LİDER MARKALARDAN OLAN JANOME İLE GÖRÜŞMEYE BAŞLAMIŞ VE 2009 SENESİNDE  DE JANOME’NİN TÜRKİYE MÜMESSİLLİĞİNİ ALMIŞTIR.  ÜSTÜN JAPON TEKNOLOJİSİ İLE ÜRETİLEN JANOME EV TİPİ DİKİŞ MAKİNELERİ KISA ZAMANDA SEKTÖRDE HAK ETTİĞİ YERİ ALMIŞTIR. BÖYLECE DEMİRBİLEK MAKİNA, SANAYİ TİPİ DİKİŞ MAKİNELERİ İLE BİRLİKTE EV TİPİ DİKİŞ MAKİNELERİ ALANINA DA YAPTIĞI YATIRIMLARLA SADECE TEKSTİL SEKTÖRÜNE DEĞİL, DAHA GENİŞ KİTLELERE HİTAP ETMEYİ BAŞARAN BİR KURUM OLMUŞTUR. BU BAŞARISINI 2015 YILINDA ELNA DİKİŞ MAKİNALARININ TÜRKİYE MÜMESSİLLİĞİNİ DE BÜNYESİNE KATARAK PERÇİNLEMİŞTİR.  FİRMA, AYRICA 2014 SENESİNDEN İTİBAREN KENDİ MARKASI OLAN ESMAN’ IN YANINA BİR DE STRONGER MARKASINI EKLEMİŞ VE BU SAYEDE MAKİNA VE YEDEK PARÇA PİYASASINA TAZE KAN GETİRMİŞTİR. FİRMA AYRICA ARAŞTIRMA GELİŞTİRME FAALİYETLERİ DAHİLİNDE GELİŞTİRDİĞİ OTOMAT İHRACATLARIYLA DA DÜNYA TEKSTİL PİYASASINDA  ÖNEMLİ BİR YERE SAHİP OLMUŞTUR.

TEKSTİL MAKİNALARINDA GEREKLİ YEDEK PARÇA İHTİYACINI 20.000 KALEM YEDEK PARÇA İLE KARŞILAYAN FİRMA AYNI ZAMANDA TEKSTİL YAN ÜRÜNLERİ SATIŞINA DA YER VERMEKTEDİR.

İSTANBUL UNKAPANI’ NDA  2.000 METREKARELİK MERKEZ BİNASINDA  FAALİYET GÖSTEREN DEMİRBİLEK MAKİNA, TEKSTİL PİYASASI’NIN SULTANGAZİ’DE YOĞUNLAŞMASI ÜZERİNE 2016 SENESİNDE SULTANGAZİ ŞUBESİNİ AÇMIŞTIR. SULTANGAZİ ŞUBE DE UNKAPANI MERKEZ BİNA GİBİ 2.000 METREKARE ALAN ÜZERİNE KURULU OLUP TEKSTİL SEKTÖRÜNÜN İHTİYAÇ DUYACAĞI TÜM MATERYALLERİ KARŞILAMAYA YÖNELİK KURULMUŞTUR. YEDEK PARÇA, MAKİNE SATIŞ VE TEKNİK SERVİS HİZMETLERİNİN DIŞINDA AR-GE DEPARTMANINDA ÜRETİM VE ÜRÜN GELİŞTİRME  YAPILMAKTADIR. AYRICA TEKNİK DESTEK , ÜTÜ PAKET GRUBU VE DEPO BÖLÜMÜ DE MEVCUTTUR. AR-GE BÖLÜMÜNDE REÇME GRUBU, ETEK KURMA OTOMATLARI, KISTIRMA VE OVERLOK SİSTEMLERİ ÜZERİNDE ÇALIŞMALAR YAPILMAKTADIR.

DEMİRBİLEK MAKİNA KONUSUNDA UZMAN EKİBİYLE , MAKİNE SATIŞ , TEKNİK SERVİS  VE 20.000DEN FAZLA ÇEŞİDİ BULUNAN YEDEK PARÇA DEPARTMANLARIYLA SATIŞ VE SATIŞ SONRASI İÇİN MÜŞTERİLERİNE HİZMET VERMEYE DEVAM ETMEKTEDİR. MÜŞTERİ ODAKLI HAREKET ETMEYİ TEMEL İLKESİ OLARAK BELİRLEMİŞ OLAN FİRMA; BUNDAN SONRA DA SEKTÖRÜNDEKİ TÜM GELİŞMELERİ TAKİP EDECEK, MÜŞTERİLERİNİN İSTEKLERİNE CEVAP VERMEK İÇİN HER TÜRLÜ YENİLİĞİ SAĞLAMAYA DEVAM EDECEKTİR.